Appartement San Pedro Playa € 895.000,-
Ref.nr: slg1298
Prijs: € 895.000,-
Appartement San Pedro Playa € 895.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 2 |
| Woonoppervlak | m² |
| Leefruimte | 102m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 2018 |
| Verdieping | |
| Op loopafstand van het strand | |
| Uitstekende staat | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning warm/koud | |
| 2 parkeerplaatsen | |
| Op loopafstand van cafés | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| 24-uurs beveiligingssysteem | |
| 5-10 minuten van de golfbaan | |
| 5-10 minuten naar winkels | |
| Gebouwd volgens hoge kwaliteitsnormen | |
| Ensuite doucheruimte | |
| Gunstig gelegen nabij scholen | |
| Gunstig gelegen voor golfliefhebbers | |
| Gunstig gelegen tennisbaan | |
| Op loopafstand van winkels | |
| Op loopafstand van restaurants | |
| Exclusief project | |
| Dicht bij alle voorzieningen | |
| Op wandelafstand van het stadscentrum | |
| Climalit-ramen |
Prijs: € 895.000,-
Meer informatie ›››
Appartement te koop in Jade Beach, San Pedro de Alcantara. Dit appartement op de eerste verdieping ligt op het zuiden en bevindt zich op minder dan 400 meter van het strand van San Pedro en de promenade richting Puerto Banus en Marbella.
De woning heeft een uitstekende ligging aan de kust, op korte rijafstand van Puerto Banus en Marbella, en op loopafstand van het strand, internationale scholen, het centrum van San Pedro, winkels, restaurants en de nieuwe Boulevard. Dit is een zeldzame kans om dicht bij alle dagelijkse voorzieningen te wonen in een exclusief project.
Het appartement is gebouwd volgens hoge kwaliteitsnormen met moderne afwerking en beschikt over 3 ruime tweepersoonsslaapkamers en 2 badkamers, waarvan één en suite. De open keuken en leefruimte geven direct toegang tot een royaal terras van 43 m² met plaats voor dineren, ontspannen en zonnebaden.
Extra voorzieningen zijn onder meer een volledig uitgeruste keuken met ontbijtbar, een aparte wasruimte, vloerverwarming in de badkamers, airconditioning, een gemeenschappelijk zwembad en 2 ondergrondse parkeerplaatsen plus een grote berging. Meubilair is niet inbegrepen.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français