Villa New Golden Mile € 2.400.000,-
Ref.nr: INC970706
Prijs: € 2.400.000,-
Villa New Golden Mile € 2.400.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 4 |
| Woonoppervlak | 985m² |
| Leefruimte | 281m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2027 |
| Verdieping | |
| Airconditioning | |
| Gebouwd volgens hoge kwaliteitsnormen | |
| Contemporaine stijl | |
| Gunstig gelegen voor golfliefhebbers | |
| Dubbele beglazing | |
| Ingerichte keuken | |
| Ingebouwde kasten | |
| Hoge plafonds | |
| Aangelegde tuinen | |
| Luxe afwerking | |
| Nabij voorzieningen | |
| Dicht bij openbaar vervoer | |
| Nieuwbouw | |
| Zwembad | |
| Automatische garagedeur | |
| Domotica | |
| Automatisch irrigatiesysteem | |
| Video-intercom | |
| Laadpunt voor elektrische auto | |
| Alarmsysteem | |
| Mogelijkheid om een lift te installeren |
Prijs: € 2.400.000,-
Meer informatie ›››
Een exclusieve collectie moderne luxe villa’s in een beveiligde gated community op de prestigieuze New Golden Mile. Deze stijlvolle woningen combineren hedendaagse architectuur, privacy en het mediterrane leven, met royale percelen, aangelegde tuinen en een privézwembad.
De villa’s zijn verdeeld over twee ruime verdiepingen en bieden lichte open leefruimtes, indrukwekkende plafonds met dubbele hoogte en grote ramen van vloer tot plafond die naadloos aansluiten op de terrassen en tuin. De moderne keuken, elegante eetruimte en ruime woonkamer zorgen voor een verfijnde setting voor dagelijks wonen en ontvangen.
Elke villa heeft vier slaapkamers met eigen badkamer, waaronder een luxe mastersuite met dressing, privékamer en eigen terras. De hoogwaardige afwerking omvat privéparking voor twee auto’s, een EV-laadpunt, domotica, aerothermische klimaatregeling, beveiliging en energiezuinige bouw. Een kelder en dakterras zijn optioneel mogelijk.
De locatie biedt snelle toegang tot stranden, golfbanen, luxe hotels, beachclubs, scholen, restaurants en dagelijkse voorzieningen, met Marbella, Puerto Banús, Estepona en Málaga Airport vlot bereikbaar. Een zeldzame kans om een moderne villa te kopen in een van de meest gewilde gebieden van de Costa del Sol.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français