Finca / cortijo Estepona € 460.000,-
Ref.nr: RSOR5394445
Prijs: € 460.000,-
Finca / cortijo Estepona € 460.000,-
| Slaapkamers | 4 |
| Badkamers | 1 |
| Woonoppervlak | 2800m² |
| Leefruimte | 126m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1990 |
| Verdieping | |
| Landinstelling | |
| Dorpsligging | |
| Dicht bij het bos | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Open haard | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op het landschap | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Uitzicht op het bos | |
| Overdekt terras | |
| Privéterras | |
| Marmeren vloer | |
| Privétuin | |
| Privéparkeerplaats |
Prijs: € 460.000,-
Meer informatie ›››
Genesteld in de rustige heuvels achter Estepona geniet deze prachtige landelijke finca van een bevoorrechte ligging aan de rivier, op slechts 10 minuten rijden van de kust en alle voorzieningen.
De woning biedt vier slaapkamers, een badkamer en een uitzonderlijk ruime salon, wat zorgt voor een warme en uitnodigende leefomgeving. Buiten biedt een groot overdekt terras de perfecte plek om te ontvangen, te ontspannen en het hele jaar door van de natuurlijke schoonheid te genieten.
De finca ligt op ongeveer 3.000 m² volwassen grond en is beplant met gevestigde fruitbomen en avocado’s, wat privacy en authentieke Mediterrane charme biedt. De woning beschikt over een eigen vergunde put van 70 meter, wat zorgt voor een betrouwbare privéwatervoorziening.
Volledig legaal en met alle nutsvoorzieningen aangesloten, is dit een zeldzame kans om een finca te kopen in een gebied waar woningen zelden op de markt komen.
Een ideaal toevluchtsoord voor wie rust, natuur en privacy zoekt zonder afstand te doen van de kust. Mis deze kans niet om de drukte te ontvluchten en toch dicht bij alles te blijven wat de Costa del Sol te bieden heeft.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français