Huis La Cala Golf € 2.495.000,-
Ref.nr: RSOR5335198
Prijs: € 2.495.000,-
Huis La Cala Golf € 2.495.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 1559m² |
| Leefruimte | 503m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1970 |
| Verdieping | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Dicht bij het centrum | |
| Nieuwbouw | |
| Privézwembad | |
| Uitzicht op de golfbaan | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Zwembadzicht | |
| Overdekt terras | |
| Privéterras | |
| Privétuin | |
| Aangelegde tuin | |
| Privéparkeerplaats | |
| Golfbaan | |
| Nieuwbouwproject |
Prijs: € 2.495.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in het gewilde La Cala Golf in Mijas combineert deze eigentijdse vrijstaande villa elegantie, privacy en een prachtige natuurlijke omgeving. Met drie championship golfbanen, veel groen en uitstekende verbindingen met La Cala de Mijas, Marbella, Fuengirola en luchthaven Málaga biedt deze locatie rust en comfort.
De villa heeft strakke architectonische lijnen, grote raampartijen en goed geproportioneerde ruimtes die veel natuurlijk licht binnenlaten en binnen en buiten naadloos met elkaar verbinden. Overdekte terrassen en buitenruimtes vergroten het leefcomfort en laten u optimaal genieten van het mediterrane klimaat.
De woning staat op een perceel van 1.559 m² en beschikt over 503 m² bebouwde oppervlakte verdeeld over twee verdiepingen, met 3 slaapkamers, 3 badkamers en een gastentoilet. De aangelegde tuin en het privézwembad maken dit een ideale woning om in alle privacy te ontspannen en gasten te ontvangen.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français