Vrijstaande villa Las Chapas € 2.495.000,-
Ref.nr: RSOR5255731
Prijs: € 2.495.000,-
Vrijstaande villa Las Chapas € 2.495.000,-
| Slaapkamers | 5 |
| Badkamers | 5 |
| Woonoppervlak | 965m² |
| Leefruimte | 360m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | 1984 |
| Verdieping | |
| Dicht bij winkels | |
| Dicht bij zee | |
| Dicht bij scholen | |
| Dicht bij het bos | |
| Urbanisatie | |
| Zuiden | |
| Goed | |
| Privézwembad | |
| Airconditioning | |
| Open haard | |
| Vloerverwarming | |
| Uitzicht op zee | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Uitzicht op de tuin | |
| Zwembadzicht | |
| Overdekt terras | |
| Ingebouwde kasten | |
| Privéterras | |
| Zonneterras | |
| Houten vloer | |
| Jacuzzi | |
| Optioneel meubilair | |
| Volledig uitgeruste keuken | |
| Woonkeuken | |
| Privétuin | |
| Overdekte parkeerplaats | |
| Meer dan één parkeerplaats | |
| Drinkwater | |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | |
| Golfbaan | |
| Vakantiehuizen | |
| Bestaande bouw | |
| Modern |
Prijs: € 2.495.000,-
Meer informatie ›››
Gelegen in de prestigieuze woonwijk Las Chapas in Marbella biedt deze charmante villa in traditionele stijl met vijf slaapkamers privacy, ruimte en tijdloze mediterrane charme, op slechts enkele minuten van de beste stranden en beachclubs van de Costa del Sol.
Het perceel is ruim opgezet en beschikt over een privézwembad, volgroeide tuinen en meerdere buitenterrassen, ideaal om buiten te dineren en te ontspannen. De villa is verdeeld over twee verdiepingen en combineert klassiek Andalusisch karakter met comfortabel gezinsleven.
Op de hoofdverdieping vindt u een lichte woonkamer met open haard, een aparte eetkamer en directe toegang tot overdekte en open terrassen met uitzicht op de tuin en het zwembad. De volledig uitgeruste Bulthaup-keuken biedt veel bergruimte en werkruimte, ideaal voor dagelijks gebruik en om gasten te ontvangen. De villa heeft vijf goed bemeten slaapkamers, waaronder een royale master suite, en meerdere badkamers in een moderne afwerking.
Extra kenmerken zijn een combinatie van marmeren en parketvloeren, warme en koude airconditioning, inbouwkasten, privéparkeerplaats voor meerdere auto’s en veel natuurlijk licht in de hele woning. De ligging is rustig, terwijl internationale scholen, golfbanen, lokale voorzieningen en Marbella centrum eenvoudig bereikbaar zijn, met de luchthaven van Málaga op korte rijafstand.
Deze villa is een uitstekende kans als permanente woning, vakantieverblijf of investering op een van de meest gevestigde en gewilde locaties van Marbella.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français