Dubbel penthouse Estepona € 630.000,-
Ref.nr: RSOR5288158
Prijs: € 630.000,-
Dubbel penthouse Estepona € 630.000,-
| Slaapkamers | 3 |
| Badkamers | 3 |
| Woonoppervlak | 0m² |
| Leefruimte | 232m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | nee |
| Parkeren | ja |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | ja |
| Bouwjaar | 2020 |
| Verdieping | |
| Zeezicht | |
| Dakterras | |
| Zuidgericht | |
| Gemeenschappelijk zwembad | |
| Airconditioning | |
| Lift | |
| Ondergrondse parkeergarage | |
| Omheind complex | |
| Privéterras | |
| Berging | |
| Dubbele beglazing | |
| Modern | |
| Aan het strand |
Prijs: € 630.000,-
Meer informatie ›››
Prachtig duplex penthouse in het exclusieve Las Olas in La Gaspara, Estepona. Deze zuidgerichte woning combineert hedendaagse luxe, gedeeltelijk zeezicht en sterk investeringspotentieel, op wandelafstand van het strand en dicht bij hoogwaardige voorzieningen.
Het appartement ligt in een kleinschalige gemeenschap van slechts 48 moderne woningen en kijkt uit over tropische tuinen, een zoutwaterzwembad en het omliggende landschap. De hoofdverdieping biedt een open keuken, lichte woon- en eetkamer, een gastentoilet, drie slaapkamers en twee badkamers. De hoofdsuite heeft een en-suite badkamer en directe toegang tot het hoofdterras, terwijl een gastenkamer ook een privébalkon heeft.
Via kamerhoge schuifdeuren bereikt u een royaal halfoverdekt terras, ideaal om buiten te dineren en te ontspannen. Op de bovenverdieping bevindt zich een dakterras van meer dan 80 m², perfect voor loungen, zonnen of een eigen chill-out zone met panoramisch uitzicht richting de Middellandse Zee.
Verder beschikt de woning over airconditioning, inbouwkasten, berging, lift, dubbele beglazing, ondergrondse parkeerplaats en toegang tot een beveiligd complex met gemeenschappelijke tuinen en zwembaden. De ligging is ideaal voor Estepona, de jachthaven, Marbella, Puerto Banús, Sotogrande en diverse golfbanen en internationale scholen.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français