Bouwgrond voor wonen La Cala Golf € 545.000,-
Ref.nr: RSOR5316616
Prijs: € 545.000,-
Bouwgrond voor wonen La Cala Golf € 545.000,-
| Slaapkamers | |
| Badkamers | |
| Woonoppervlak | 1222m² |
| Leefruimte | 591m² |
| Zwembad | ja |
| Tuin | ja |
| Parkeren | nee |
| Airco | %lng_% |
| Opslagruimte | %lng_% |
| Lift | nee |
| Bouwjaar | |
| Verdieping | |
| Eerste lijn golf | |
| Dicht bij de golfbaan | |
| Zuidwesten | |
| Privézwembad | |
| Uitzicht op de bergen | |
| Uitzicht op de golfbaan | |
| Uitzicht op het landschap | |
| Panoramisch uitzicht | |
| Privétuin | |
| Golfbaan | |
| Nieuwbouwproject | |
| Met bouwvergunning | |
| Modern |
Prijs: € 545.000,-
Meer informatie ›››
La Cala Golf Resort biedt dit perceel van 1.222 m² in frontlinie-zuidzuidwest met bouwvergunning, geologisch onderzoek en villaproject van KLIC Architects uit Torremolinos.
De geplande villa heeft een totale bouwoppervlakte van 591 m² over drie verdiepingen, inclusief kelder en privézwembad, met panoramisch uitzicht over de Europa- en America-golfbanen. Het resort beschikt over een hotel, spa, diverse restaurants en ligt op ongeveer tien minuten van La Cala de Mijas met stranden, winkels, supermarkten en medische voorzieningen.
Houd er rekening mee dat bouwkosten nog nodig zijn, aangezien deze aanbieding alleen het perceel, de vergunning en het project omvat. Alle documenten voor het perceel en project zijn beschikbaar.
NL - Nederlands
EN - English
DE - Deutsch
FR - Français